סכיני שף מומלצים למתחילים | סכין שף מומלצת

מבוא

הבשלנים בישראל מתחלקים לשתי קבוצות – אלו שכבר רכשו לעצמם סכין שף טובה, ואלו שעדיין משתמשים בסכינים זולות מהסופר. ההבדל בין עבודה עם סכין שף מקצועי לבין סכין מטבח משוננת קטנה, הוא אדיר. לפעמים סכין שף מקצועית נראית גדולה ומאיימת למי שלא רגיל אליה, אך לאחר שתעשה את המעבר, לא תבין איך לא עשית את זה מקודם יותר. סכיני שף אינם מיועדים לשפים מקצועיים בלבד, סכינים אלו נקראים כך מכיוון שהם הרב גוניים ביותר במטבח ומיועדים לכמות השימושים הרחבה ביותר – יד ימינו של השף.

איך לבחור סכין שף מומלץ מתוך כל המבחר באתר?

על מנת להפוך את הבחירה לפשוטה יותר ריכזנו מספר מצומצם יחסית של סכיני שף מומלצים למתחילים שאנו יודעים שיעבדו מצוין בידיים של בשלנים חדשים בעולם החיתוך. כמובן שאם יש לך צורך בייעוץ פרטני אפשר ורצוי לפנות אלינו טלפונית בעזרת מספר קו הייעוץ בכותרת האתר, או בעזרת כפתור ה-WhatsApp.

איזה סוג סכין שף מומלץ לקנות?

סכיני מטבח מקצועיים רב שימושיים מתחלקים למספר סוגים, אך נהוג ונפוץ לכנות את כולם "סכיני שף" כשלמעשה "סכין שף" (גיוטו ביפנית) הוא סוג מסוים מבין סכיני המטבח הרב שימושיים. סכין השף המקצועי הראשון שלך צריך להיות רב שימושי כך שיוכל לבצע את כל משימות החיתוך במטבח, כך שבאופן טבעי נמליץ או על סכין שף בפרופיל קלאסי הנקרא גיוטו, או על סכין שף בסגנון יפני הנקרא סנטוקו. בהמשך הדף נעבור על כל סוגי הסכינים ונציג סכינים מומלצים מכל סוג.

סכיני שף מומלצות

סכין שף הוא הסכין הנפוץ ביותר במטבח המקצועי. הפרופיל שלו מאפשר את מרב השימושים והוא נקרא כך מכיוון שהוא סכין ברירת המחדל של כל שף מקצועי. הגיוטו הוא השם של הגרסה היפנית לסכין השף המערבי. למתחילים אנו ממליצים על סכין שף בעל להב באורך של 200-210 מ"מ.

סכין שף מומלץ ל:

  • טבחים/שפים מקצועיים.
  • משתמשים ביתיים מנוסים ומתחילים.

סכיני סנטוקו מומלצים

הסנטוקו הוא סכין מטבח מעולה למשתמשים ביתיים מתחילים בעולם החיתוך ונמצא גם בשימוש מקצועי נרחב ע"י טבחים המחפשים סכין מטבח בעל להב קצר יחסית.

סכין סנטוקו מומלץ ל:

  • טבחים/שפים מקצועיים המוגבלים למשטח עבודה קטן.
  • משתמשים ביתיים מתחילים.
  • משתמשים ביתיים מנוסים המעדיפים סכין בעל להב קצר יחסית.

סכיני ירקות מומלצים

למי שחותך בעיקר ירקות אנו ממליצים על סכין הירקות היפני הנקרא נקירי. לנקירי פרופיל מלבני המאפשר חיתוך נוח בדחיפה או משיכה.

סכין ירקות מומלץ ל:

  • צמחונים/טבעונים
  • מי שרוצה סכין ייעודית לעבודה נוחה עם ירקות.

סכין שף הכי טובה בעולם

לא מעט פעמים לקוחות מתקשרים ומבקשים לקנות את "סכין שף הטובה בעולם". כמובן שאנחנו לא רוצים להתיימר לקבוע מהי סכין השף הטובה בעולם, בטח כשאנחנו למעשה ממליצים על סכין מטבח שאנחנו מוכרים, אבל בכל זאת ננסה להמליץ על סכיני השף הטובים ביותר שאנחנו יכולים להציע. אז יש לך תקציב לא מוגבל ואתה רוצה לקנות כבר בפעם הראשונה את הטוב ביותר? אם כך נמליץ על סכיני השף של סוקנארי. סכיני סוקנארי נחשבים ע"י רבים לסכיני השף הטובים בעולם ואנחנו יכולים להמליץ עליהם בלב שלם כסכיני פרמיום ברמה הגבוה ביותר. אם היינו צריכים לחוות את דעתנו בקשר לסכיני השף הטובים ביותר בעולם, הרי שהיינו בוחרים בסוקנארי.

המלאי אזל
המלאי אזל
  1,765
המלאי אזל

רוצה ללמוד את הנושא לעומק?

מי שמעוניין להתעמק וללמוד את הנושא באופן מקיף מוזמן לקרוא את המדריך המלא לבחירת סכין שף שלנו.

המלצות מהלקוחות שלנו – לקוחות ממליצים

רוצה לקרוא המלצות שרשמו הלקוחות שלנו? להלן 15 חוות הדעת האחרונות שהעלו הלקוחות לאתר.

שירות וייעוץ אישי סכיני שף מומלצות

עדיין לא מצליח לבחור סכין מתוך רשימת סכיני שף מומלצות שלנו? נשמח לעזור לך באופן אישי, פנה אלינו בעזרת קו הייעוץ (מספר הטלפון בכותרת הדף) או בעזרת כפתור הצ'ט. נשמח לייעץ ולעזרות לך לבחור סכין שף מומלצת שמתאימה לצרכים שלך.