מי אנחנו

האנשים מאחורי המותג

היקארי סכיני שף הינה חנות בוטיק המתמחה בסכיני שף יפניים המיוצרים בעבודת יד. בנוסף אנו מוכרים גם סכיני שטח, סכינים טקטיות, תערים לגילוח, ציוד השחזה ושאר מוצרים למטבח.

יואל אולנסקי
אור אולנסקי

את היקארי סכיני שף הקמנו במטרה לשמש אלטרנטיבה לאנשים המחפשים ומעריכים סכיני שף יפניים ברמה גבוהה, שירות מקצועי, וייעוץ מאנשים שמבינים עניין, ומבינים סכינים. לצערנו המודעות בארץ לסוגי הפלדות המתקדמות המיוצרות ביפן, ולסכיני השף האיכותיים המיוצרים בעבודת יד נמוכה מאוד, והשוק בארץ מוצף בסכינים פשוטות באיכות נמוכה, אשר מככבים ימים ולילות בתוכניות טלוויזיה, ונמכרים לצרכן מבלי שזה יודע אפילו ממה הם עשויים. בהיקארי לעומת זאת הצבנו לעצמו מטרה להיות היבואן הראשון (והיחיד בינתיים) שמעמיד בפני הצרכן את מלוא הנתונים לגבי הסכינים שאנו מוכרים – המידות, הפלדה, הידית וכל שאר הדברים החשובים באמת בבחירת סכין. אנו יודעים בוודאות שלאחר שתשתמשו בסכין יפני איכותי בפעם הראשונה תחוו רגע בו לא תבינו איך עבדתם בלעדיו עד היום. אנו מקווים שנוכל לסייע לכם למצוא את הסכין המתאימה לכם, ולאפשר לכם גם ליהנות מסכין באיכות מדהימה, וגם להחזיק חלק מהתרבות הקולינרית היפנית במטבח שלכם.

לסכינים היפניים אין בעולם תחרות אמיתית, אנחנו גאים למכור באתר סכיני מטבח אשר לא רק שיוצרו ביפן, אלא גם יוצרו בעבודת יד אצל חרשי אמן מסורתיים, ומהווים גם כלי עבודה מדויקים ומקצועיים, וגם פיסה מההיסטוריה והתרבות של יפן, מימי חרשי חרבות הקאטנה ועד לגלגולם המודרני כיצרני סכיני שף.

מעבר לרצוננו לחשוף את קהל הבשלנים בארץ לסכינים יפניים איכותיים, שמנו לעצמנו מטרה להציע מחיר תחרותי ככל הניתן אשר ישנה את הרגלי הקנייה בשוק. כשהקמנו את היקארי סכיני שף חשבנו לשווק לחנויות כמו כל היבואנים, אבל לבסוף החלטנו שהכי נכון לדלג על המתווך ולשווק ישירות מהיבואן לצרכן בניסיון להנגיש את הסכיני השף היפניים היוקרתיים לקהל. לכן אנו יבואן שמוכר ישירות לצרכן באינטרנט ללא מתווכים ודמי תיווך, ולא דרך חנויות מסוגננות, יקרות, ומייקרות במרכז תל אביב. הדבר מאפשר לנו לגלגל את החיסכון ישר אל הכיס שלכם.

אנו שמחים שלאחר מאמצים רבים הצלחנו לאתר וליצור קשר עם כמה מהיצרנים המסורתיים האחרונים שנותרו ביפן. היצרנים איתם אנו עובדים אינם מסוגלים לייצור סכינים בכמות וקצב מסחרי של מפעלים גדולים, ולכן חלק מהמוצרים זמינים במלאי מוגבל מאוד. במידה ואתם מעוניינים במוצר שאינו במלאי, אנא צרו איתנו קשר לבדיקת אפשרות של הזמנה מיוחדת.

פגישה במשרדי החברה

רוצים לראות את סכיני המטבח לפני הרכישה? ניתן לתאם פגישה במשרדי החברה בחדרה. אנא צרו איתנו קשר בעזרת ה-WhatsApp או בשיחת טלפון על מנת לתאם את הגעתכם.

משרדנו ממוקמים בין כביש 2 וכביש 4, כחמש דקות נסיעה מהירידה משני הכבישים.

ההגעה בתיאום מראש בלבד!

לחץ כאן לניווט ב-Waze: לינק

הלקוחות של היקארי סכיני שף

סכיני השף שלנו