מספריים לספרים מהמותג היפני סאנמונג'ו

מה מיוחד במספריים שלנו

  • מספריים לספרים מהמותג היפני סאנמונג'ו – האיכות הגבוהה ביותר של מספרי עיצוב שיער בעולם. כל זוג מספריים מיוצר בעבודת יד.
  • פטנט ייחודי! מספריים ללא חיכוך – הפטנט הרשום של סאנמונג'ו שינה את עולם המספריים – הלהבים צפים ואין כל מגע בין הידיות (הסברים מקיפים למטה).
  • פלדה יפנית מתקדמת – מספריים העשויים מפלדת אבקה (PM) יפנית מתקדמת בדירוג רוקוול 61 HRC.
  • 40% הנחה בקנייה ללא סוכן – גזרנו את עלויות הסוכן! בהיקארי מזמינים מספריים לשיער ישירות מהיבואן וחוסכים את עמלות הסוכן המופרזות.
  • מספריים בהתאמה אישית – בהיקארי תוכל להרכיב את מספרי הספרים שתמיד רצית על פי ההעדפות והצרכים הייחודים שלך. תוכל לבחור את סוג הלהב, מבנה הידיות, סוג הבאמפר והטבעות.

מספריים לספרים – בהתאמה אישית

מספרים לשיער מבית סאנמונג'ו
מספריים לחיתוך שיער
₪3,145-3,645
מספריים לדילול שיער
₪3,385-3,845

מספריים לספרים – דגמים זמינים במלאי

מספריים לספרים 6″ דגם KA-60S סאנמונג’ו
מספריים לחיתוך שיער
דגם: KA-60s
₪3,260
מספריים לספרים 7″ דגם KB-70 סאנמונג’ו
מספריים לחיתוך שיער
דגם: KB-70
₪3,530

למד עוד על מספרי עיצוב השיער של סאנמונג'ו

סאנמונג'ו מספריים לעיצוב שיער - הבורג בעל המיסב הכפול
הטכנולוגיה היפנית מאחוריי המספריים
למד על הטכנולוגיה של סאנמונג'ו
מספרים לשיער - סאנמונג'ו - ביקור במפעל
ביקור במפעל המספריים

מספריים יפניות מקצועיות לעיצוב שיער מבית סאנמונג'ו

סאנמונג'ו Scissors-in-open-box

סאנמונג'ו מייצרים מספריים משנת 1893, לאורך ארבעה דורות הם ליטשו את הטכנולוגיה והמספריים שלהם לכדי שלמות. כל זוג מספריים מיוצר בעבודת יד ע"י בעל מקצוע מיומן בעל ניסיון של שנים. המספריים עשוייות פלדת אבקה יחודית המבטיחה עמידות בפני חלודה וחדות מושלמת. התנועה החלקה של המספריים היא פשוט חסרת תחרות ומבוססת על פנטנט ייחודי שפיתחה החברה "בורג המיסב הכפול".

סאנמונג'ו מאפשרים לכל מעצב שיער חופש מוחלט בבחירת המספריים המתאימים לו. כל זוג מספריים מותאמות אישית לפי הדרישה של המעצב. מכיוון שברצננו להביא לארץ רק את האיכת הגבוהה ביותר אנו מציעים רק את האפשרות של פלדת האבקה (שהיא הפלדה האיכותית ביותר מבין 3 אפשרויות) בישראל, שאר האפשרויות פתוחות לבחירה ולהתאמה אישית. תוכל לבחור את צורת הלהבים, צורת הידיות, סוג הבאמפר וגם את צבע טבעות האצבע.

סאנמונג'ו בורג בעל מיסב כפול

הפטנט היחודי של סאנמונג'ו הוא הבורג בעל המיסב הכפול אשר הופך את המספריים למספריים ללא חיכוך. לאחר מחקר ופיתוח ארוכים סאנמונג'ו פיתחו בורג בעל מיסב כפול יחודי אשר מאפשר לכוונן את המספריים עד לדיוק של 0.001 מ"מ. אלה המספריים היחידות בעולם המסוגלות להציע רמת דיוק כזו גבוהה. הבורג יציב לחלוטין ללא כל רטט, מאפשר תנועה חלקה חסרת חיכוך, והוא חזק מספיק כדי לחתוך גם את השיער הקשה ביותר. בנוסף מדובר בבורג "חופשי מתחזוקה". התנועה חסרת החיכוך של המספריים תאפשר לך עבודה מדוייקת אשר לא תאמץ את היד, גם לאורך יום עבודה ארוך.

Sanmonju Double-bearing-screw-1-trimmed Sanmonju Double-bearing-screw-2-trimmed

הטכנולוגיה הייחודית של סאנמונג'ו שינתה לחלוטין את עולם המספריים. למעשה כל האיזור המסומן באדום חופשי לחלוטין מחיכוך ואין בו מגע כלל בין שני צדי המספריים. המגע היחיד הוא בין הלהבים בחלק החותך.  התנועה בפתיחת וסגירת המספריים היא חלקה לחלוטין, אבל הבורג חזק מספיק כדי להתמודד גם עם שיער חזק במיוחד. הבורג לא מאפשר שום רטט והמספריים נעות רק בציר אחד. למשתמש שמורגל במספריים רגילות מדובר בשדרוג משמעותי.

קצת היסטוריה - הנשיאים הראשון והשני של סאנמונג'ו התרכזו בעיקר במספריים לתפירה לאחר שביפן התחילו לעבור מלבישת בגדים מסורתיים כמו קימונו לבגדיים מערביים. הנשיא השלישי של סאנמונג'ו התמקד בתחום חישול הפלדה, ופיתח טכנולוגיות ייחודיות לבקרה וטיפול וחום שנמצאות עד היום בשימוש של 120 חברות שונות ביפן. הנשיא הרביעי של סאנמונג'ו, יושינורי קאואשימה,  החל לייצר מספריים לעיצוב שיער, כאשר הוא רותם את הידע והטכנולוגיה שנצברו לאורך למעלה מ-120 שנה למשימה.